En Hızlı Motosiklet Kiralama Merkeziniz

İş yerinizde kullanmak ve paket servislerini zamanında ulaştırmak için motosiklet ihtiyacınız söz konusu olabilir. Bu nedenle bünyenize yüksek meblağlar ödeyerek motor almanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz sayıda motosiklet kiralama yolunu seçmektir. Başarılı, güvenilir ve garantili bir hizmet almanın engellerini de hiç tereddüt etmeden bizimle başarabilir, ekonomik yönden de kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Son Model Yeni Motor Çeşitleri

İşlerinizin de memnuniyet sağlama ve siparişlerinizi hemen teslim etmekte mağduriyet yaşamak istediğiniz de motosiklet seçimlerine azami imtina gösterilmelidir. Firma olarak sektörde Honda kalitesini ve en yeni model ağını sizlere sunmaktan gurur duyduğumuzu da belirtmeliyiz. Özelliklerini ve neden tercih etmeniz gerektiği sorularının karşılığını da web sitemiz bünyesinde bulabilirsiniz.

% 100 Kalıcı Çözümler ve Hesaplı Bütçeler

Mükemmel bir katkı için vakit kaybetmenize gerek yok. Kapsamlı bir müşteri portföyüne sahip olan iş yerimiz, sizlere de en iyisini sağlamanın ne denli mümkün olduğunu gösterecektir. 365 gün boyunca devam eden kampanyalar ve hepsi benzersiz fırsatlar için bizi takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine yaptığımız yeniliklerinden de anında haberdar olabilirsiniz. İdris Demiral markasının güvencesiyle artık her şeyin umduğunuz gibi olmasını sağlamanız size bağlıdır. Marka ve hizmetlerinize tarifsiz ivme kazandırmak, değer katmak için derhal bizi aramanız kafidir. Bütün bunlar için telefon numaralarımız ve diğer iletişim yöntemlerimizi kullanabilir, kısa sürede size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Türkiye’nin dört bir köşesinde sayısız referans sayısını giderek arttıran kuruluşumuz, sizlere de % 100 memnun kalacağınız hizmeti de vermeye hazırdır. Markanıza değer katan ve hızlı servis çözümünü muhteşem şekilde yerine getiren son model motorlarımıza da hemen bakabilirsiniz. Yılın tümünde en makul bedeller ödemek ve geri kalan hiç bir masrafa karışmamak istediğiniz de size bir telefon kadar yakın olduğumuzu da önemle hatırlatmak isteriz. Kararınızı bizden yana kullanın ve mutlu olun.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button