Paket servis motosiklet kiralama

Motosiklet İle Servisin Artan Yapısı Günlük yaşamın hızlı temposu içerisinde beslenme ihtiyacı daha pratik bir şekilde giderilmektedir. Özellikle iş yerlerine sipariş olarak istenilen yiyecekler ile doyabilmek, sıcak sıcak pek çok yiyeceği tüketmek mümkün hale gelmektedir. Paket servis motosiklet kiralama Yalnız yaşayanların evlerinde yemek pişirmek yerine paket şeklinde hazırlanmış olan yiyeceklerden sipariş etmesi duruma ailecek verilen paket siparişler ile yemek yemek alışkanlıkları eklendi. Bu durumda artan eve servis hizmeti de artarak daha geniş bir kitleye hitap etmek mümkün hale gelmiştir.

Paket servis motosiklet kiralama işlemini yaparak firmaların bir motosiklet almak yerine aracı kiralamaları maliyetin bir anda aşağı çekilmemesi için oldukça avantajlı bir durumdur. Bazı iş yerleri mevcut aracının bozulması ya da artık kullanılamayacak derecede hasar alması durumlarında İdris Demiral sitesinde yer alan motosiklet modelleri içerisinden seçim yapılabilir.

Konforlu Ve Uygun Fiyatlar

Motosiklet tercihlerinde ne dağıtılacağı çok önemli olduğu için arka kısmında bulunan özel taşıma alanı ile yiyeceklere zarar vermeden ve ısılarını kaybetmeden teslim edilecekleri noktalara ulaştırılması sağlanır.  Bu ulaştırma işleminin yanı sıra maliyet bir işletme için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Ayın sonunda çok yüksek bedeller ile karşılaşmamak adına uygun bir maliyet ile kiralanan motosikletler ile yüksek bir performans ile işletmelerin etkinliği arttırılır ve maksimum memnuniyet sağlanmış olur. Rahat olmasının önemli bir unsur olması çalışanların güvenliği ve konforu için çok önemli bir avantajdır. Çalışanlar günün büyük bir kısmını motor üzerinde geçireceği için can ve mal güvenliği açısından oldukça uygun olan modeller sunulmaktadır.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

İş yeriniz de motor yardımı ile paket servis hizmeti vermeniz gerekiyorsa bunu en düşük maliyetle yapmak isteyebilirsiniz. Tam da bu durumda devreye motosiklet kiralama alternatifi girmelidir. 5 yıla yaklaşan sektör deneyimi sayesinde artık sizlerde firmanız ile ilgili paket servis motosiklet kiralama isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Biz, fark yaratan bir destekle her ay sonunda sadece kiralama bedelinizi ödemeyi ve olacak ekstra masraflarla uğraşmak durumunda kalmamayı size taahhüt ediyoruz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button