Motorsiklet Kiralamak İstediğiniz De Bizi Arayın

Türkiye genelinde işletmenizin önemli bir parçası olan motorlu servis çözümlerini hemen sonuçlandırmaya ne dersiniz? Motor alarak yatırımlarınızı buraya entegre etmek yerine kiralama seçeneğiyle çok daha avantajlı bir mali tabloya sahip olabilirsiniz. Talep ettiğiniz sayı da motor kiralayabilir, aylık, yıllık filo desteğiyle de beklentilerinizi hemen giderebilirsiniz. Firmamızla yola çıktığınız andan itibaren paket servis motosiklet kiralama sayesinde ne gibi ayrıcalıklarla karşılaşacağınızı da böylece anlayabilirsiniz.

İşinizi Hemen Görmek Bizim İşimiz

Bir paket servis ya da siparişin zamanında ulaşıp müşteri memnuniyetini elde etmek size bağlıdır. Ancak motor kiralarken özellik bakımından tatmin edici olması yeterlidir. Bünyemizde bulunan modeller bir işletmenin istediği tüm nitelikleri yerine getirmektedir. Tasarımı, hızı, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile muhteşem bir iş çıkardığınızı böylece görebilirsiniz.

Uygun ve Makul Fiyatlara Bir Tık Kadar Yakınsınız

Motosiklet ile alakalı hem dilediğiniz sayı da hem de filo olarak çözüm anlayışını bizimle giderebilirsiniz. Paket siparişlerin ve servislerin artık tam vaktinde yerine ulaşması hiç de zor olmayacaktır. Bu nedenle Türkiye’nin 81 ilinden bizimle temasa geçebilirsiniz. Piyasa üzerinde yapacağınız kapsamlı bir araştırma sonucunda her zaman en özel fiyat avantajlarını da keşfetmeye hazır olun. İşletmeniz için çok makul avantajlar ve daha fazlası için 24 saat kesintisiz bir iletişim kurabilir ve ne kadar memnun kalacağınızı da görebilirsiniz. Motosiklet kiralamanın ne denli basit olduğunu fark etmeye dair sizde bizi seçin ve rahat edin.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Motosiklet ile alakalı hizmet verirken her şeyin yolunda gitmesi oldukça değerlidir. Bakıldığında kullanılacak motorun özelliklerinin sizi yarı yolda bırakmaması gereklidir. Sadece seri ve hızlı değil, uzun soluklu dayanıklı bir kullanım içinde biçilmiş kaftan olması icap etmektedir. Honda’nın en yeni ürünüyle bütün bunlara sahip olma ayrıcalığını yaşamanız da cabası olacaktır.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button