Paket Servis İçin Motosiklet Kiralama

İşlerin daha hızlı yürümesi ve zamanında teslimat çok önemlidir. Dağıtım ve kurye sektöründe kullanılan araçlar arasında en çok kullanılan araç motosiklet olarak ön plana çıkmaktadır. Paket Servis İçin Motosiklet Kiralama Kolay ulaşım sağlaması ve yakıt konusunda düşük yakıt yakmasından dolayı tercih açısından ön planda yer almaktadır. Bu yönüyle doğru bir şekilde yapılan kiralama ile maliyeti daha da aşağıya çekmek mümkündür. Ekonomik artıları ile kolaylıklar sunması çok önemli bir durumdur.

Motosiklet Kiralamanın Avantajları 

Dağıtım yapma noktasında önemli bir yere sahip olan motorların masrafları açısından düşünüldüğünde oldukça yüksek rakamlar ortaya çıkmaktadır. Bu masraflar arasında sigorta ve kasko masrafları bulunmaktadır. Bunu yanı sıra bakım masrafları da bulunmaktadır. Bu tür masrafları motosiklet kiralaması iyi ortadan kaldırmak oldukça avantajlı bir durumdur. Zaman açısından da bakıldığı zaman bu işlerin takibi de paket servis motosiklet kiralama sayesinde ortadan kalkmaktadır. Böylelikle doğru bir şekilde iş yapılmış olacaktır. Dağıtım ile ilgili sorunların ortaya çıkmasına engel olma noktasında etkisi ile bir adım daha öne çıkmaktadır.

Motosiklet Kiralama Kolaylığı

İstenilen sayı istenilen tarihte kolay bir şekilde teslimi yapılmaktadır. Belirtilen tarihte teslimi sayesinde işlerde aksama olmadan hızlı bir şekilde işler devam edecektir. Kısa süreli bağlantı ile kolay bir şekilde kiralanma sağlanmaktadır. Bu açısıyla düşünüldüğü zaman uzun zamanlar ayırıp takibi zor bir durumla karşılaşmamayı da önlemektedir. Her açısıyla kafa rahat bir şekilde diğer işlere odaklanmayı da sağlamaktadır.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Ekstra bir masraf yapmadan ve sadece aylık bedelini ödeyerek sadece size ait olan motor filosuna da zahmet çekmeden sahip olabilirsiniz. Yeni model ve önde gelen markalar arasından sizin beklentilerinizi yerine getirdiğimizi görebilirsiniz. Paket servis motosiklet kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm konularda da destek alabilir ve katacağı değerleri böylelikle keşfetmiş olabilirsiniz. Maliyet tablonuzu lehinize çevirmek istiyorsanız bu adımı derhal bizimle atmaya özen göstermelisiniz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button