Hemen Motor Filo Kiralama

Müşteri memnuniyetini çok daha yüksek seviyeye taşımanın belli başlı kuralları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de il sınırları içinde verilen siparişleri minimum sürede teslim etmektir. İstanbul gibi yoğun trafiğin olduğu şehirlerde bu problemi motosikletli ekipler çözmektedir. Motor Filo Kiralama Ticari değerinize değer katan motosikletleri satın almak yerine kiralamak ise çok daha avantajlı bir yatırım anlamına gelmektedir. Paket servis hususunda hemen bir motosiklet kiralama durumunuz söz konusu ise hiç başka yer aramadan firmamızdan hizmet isteyebilirsiniz.

Motor Filo Kiralama Hem Yüzünüz Hem de Cebiniz Gülsün

İstanbul Avrupa Yakasında 2014 senesinden günümüze faaliyetlerini sürdüren mağazamız, paket servis motor kiralama için en ideal bir seçim noktasıdır. Aylık maliyet dengesini korumak ve yüksek fiyatlarla ödememek adına çok özel hazırlanmış tekliflerimize de göz atabilirsiniz. İsteğinize göre dilerseniz 1, arzu ederseniz 10 tane motoru aynı anda kiralama potansiyelini de bizimle değerlendirme imkanını bulmaya çok yakınsınız.

Yeni ve Özellikli Motor Filo Kiralama Filomuza Hemen Bakın

Rutin iş akışına doğrudan katkısı olacak hepsi teknoloji harikası ve en son model motorlarımızı da sitemiz sayesinde inceleyebilirsiniz. İstanbul’un her bir tarafına gün boyu hizmet sunacak dayanıklılıkta motorlar ile performans sıkıntısını da asla yaşamayacaksınız. Her an sizi memnun kılmak adına üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirme güvencesini de veriyoruz. Kaldı ki bunları bir dönem değil her zaman çok daha hesaplı bütçelerle yapmanıza da olanak tanıyoruz. Arayın ve hemen yardımcı olmamızı sağlayın.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

İşletmenize değer katan ve sizi hizmetinizle ön plana çıkarmakta önemli detay olan motor kiralama katkısını harika bir seçenekle yerine getiriyoruz. Tasarım bakımından benzersiz modelle hem dayanıklılığı hem de konforu bir arada buluyorsunuz. Türkiye genelinde motor filo kiralama eksiklerini bizi tercih ederek gideren referanslarımızı görebilir ve hakkımızda yaptıkları yorumlara da göz atabilirsiniz. 2014 senesinden bugüne kadar sunduğu ekonomik çözümler ve yüzünüzü güldüren fırsatlarımız ile daima siz müşterilerimizin yanında yer aldığımızı hatırlatır ve hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button