20 YILLIK İŞ TECRÜBESİ

Ekstra bir masraf yapmadan ve sadece aylık bedelini ödeyerek sadece size ait olan motor filosuna da zahmet çekmeden sahip olabilirsiniz. Yeni model ve önde gelen markalar arasından sizin beklentilerinizi yerine getirdiğimizi görebilirsiniz.   Filo Motor Kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm konularda da destek alabilir ve katacağı değerleri böylelikle keşfetmiş olabilirsiniz. Maliyet tablonuzu lehinize çevirmek istiyorsanız bu adımı derhal bizimle atmaya özen göstermelisiniz.

Motosiklet, paket servisiyle ile ilgili hizmet veren iş yeriniz için son derece önemlidir. Ancak bir ya da birden fazla motor almak ciddi bir maddi külfeti de beraberinde getirir. Bunun en pratik yolu kiralama seçeneğiyle hareket etmektir. Hangi şehirde olursanız olun sadece dakikalar içerisinde  paket servis motosiklet kiralama hakkında size destek olacak firmamızla tanışabilirsiniz.  • kiralık paket motorları
  • paket servis motoru kiralama
  • filo motor kiralama

PAKET SERVİS MOTORUNDA ÖNCÜ FİRMA

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.


let’s talk!

KİRALIK PAKET SERVİS MOTORU

Filo   motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Call Now Button