Paket Servis İçin Motosiklet Kiralama

İş yeriniz de motor yardımı ile paket servis hizmeti vermeniz gerekiyorsa bunu en düşük maliyetle yapmak isteyebilirsiniz. Tam da bu durumda devreye motosiklet kiralama alternatifi girmelidir. 5 yıla yaklaşan sektör deneyimi sayesinde artık sizlerde firmanız ile ilgili paket servis motosiklet kiralama isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Biz, fark yaratan bir destekle her ay sonunda sadece kiralama bedelinizi ödemeyi ve olacak ekstra masraflarla uğraşmak durumunda kalmamayı size taahhüt ediyoruz.

Motor Modelimize Bakın ve Karar Verin

Motosiklet ile alakalı hizmet verirken her şeyin yolunda gitmesi oldukça değerlidir. Bakıldığında kullanılacak motorun özelliklerinin sizi yarı yolda bırakmaması gereklidir. Sadece seri ve hızlı değil, uzun soluklu dayanıklı bir kullanım içinde biçilmiş kaftan olması icap etmektedir. Honda’nın en yeni ürünüyle bütün bunlara sahip olma ayrıcalığını yaşamanız da cabası olacaktır.

Kazandıran Kiralama Fırsatlarını Keşfedin Paket Servis İçin Motorsiklet Kiralama

İşletmenizin mali yükünü hafifletmek ve en aza indirmek istediğiniz de motosiklet kiralamaya dair ne varsa bizden destek alabilirsiniz. Şirket olarak bu kategoride piyasanın tek gerçek nedeni olduğumuzun da önemine dikkat çekmek isteriz. Firmanıza artı bir değer katmak ve kurumsal marka ivmenizi sürekli yükseltmek istiyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz. Filo kiralamak isteyenler içinde sene boyu devam eden özel indirimlerimiz ve cezbeden tekliflerimizi de öğrenebilirsiniz. Gün boyu bize danışabilir ve artık gerekli olan adımı atarak en güvenilir çözüm yolunu da bizzat elde etmiş olabilirsiniz.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

İşin maddi boyutunu düşünen, kredi kartıyla taksitli ödeme yapmak isteyen ve kiralama ücretinden başka bir para ödememe hayalini kuran sizlere de en iyisini sağladığımızı ifade etmeliyiz. Gün boyu bizleri arayarak hiç vakit kaybetmeden ihtiyaçlarınıza nokta koymayı başarabilirsiniz. Ülkenin gözde ve güven veren motosiklet kiralama merkezi olan bizimle muhteşem bir katkı almaya çok yakınsınız. Bizi seçen kurumsal marka ve firmalara sitemizin referans bölümünden göz atabilirsiniz. Kaliteli bir süreç ve daimi ekonomik fiyatlar için ne denli benzersiz bir şık olduğumuzu da böylece fark edebilirsiniz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button