Eğer hızlı servis güvenceli bir işletmeniz varsa bunu başarmak adına motor ihtiyacınız gün yüzüne çıkabilir. Paketleri dakikalar içinde adrese ulaştırma noktasında yığınla para ödeyerek motosiklet almanız gerekebilir.   Filo Motor Kiralama Oysa ekonomik açıdan çok daha kazançlı çıkacağınız kiralama yöntemini seçerek daha karlı bir iş çıkarabilirsiniz. En son model ve özellikli motor kiralama ile ilgili de firmamızı listenizin ilk sırasına kaydedebilirsiniz.

yemek alanında

 Yemek alanında hizmet veren firmalar her geçen gün yerinde verdikleri hizmeti işletme dışına da taşıyarak daha geniş memnuniyet alanları yaratmaktadırlar. Bu işlemin bir motosiklet ve bir motosiklet kullanıcısı ile yapılması hem kolay hem de çok kazançlıdır. Kişiler için zaman çok önemli olduğu için yiyeceklerin mekanlara istenilmesi ve dışarı çıkılmadan hızlıca tüketilmesi çok büyük bir avantajdır. Büyüme açısından çok önemli olan bu tür ayrıntılar için motosiklet kiralamak da en büyük avantajlardan biridir.

paket servis

 Araç ile ürün teslimini düşünenler paket servis motosiklet kiralama işlemlerini www.idrisdemiral.com üzerinden yürütebilir. Site üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden araçların özelliklerine bakılabilir, donanımsal olarak teyit edilen aracın işletmeye yaratacağı maliyet unsuru incelenir ve ardından kiralama işlemi yapılır. Araçların uygun yapısı konforuna ve rahat yapısına oranla oldukça alt seviyelerde yer alır. Arka kısmında yer alan sandık şeklindeki özel bölmesi ile sıcak ya da soğuk fark etmeden her türlü yiyeceğin taşınması mümkündür.

hızlı servis

  Eğer hızlı servis güvenceli bir işletmeniz varsa bunu başarmak adına motor ihtiyacınız gün yüzüne çıkabilir. Paketleri dakikalar içinde adrese ulaştırma noktasında yığınla para ödeyerek motosiklet almanız gerekebilir. Oysa ekonomik açıdan çok daha kazançlı çıkacağınız kiralama yöntemini seçerek daha karlı bir iş çıkarabilirsiniz. En son model ve özellikli motor kiralama ile ilgili de firmamızı listenizin ilk sırasına kaydedebilirsiniz.exra masraf

Ekstra bir masraf yapmadan ve sadece aylık bedelini ödeyerek sadece size ait olan motor filosuna da zahmet çekmeden sahip olabilirsiniz. Yeni model ve önde gelen markalar arasından sizin beklentilerinizi yerine getirdiğimizi görebilirsiniz. Paket servis motosiklet kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm konularda da destek alabilir ve katacağı değerleri böylelikle keşfetmiş olabilirsiniz. Maliyet tablonuzu lehinize çevirmek istiyorsanız bu adımı derhal bizimle atmaya özen göstermelisiniz.İşletmenize değer katan ve sizi hizmetinizle ön plana çıkarmakta önemli detay olan motor kiralama katkısını harika bir seçenekle yerine getiriyoruz.

Dayanıklı, Konforlu Ve Güvenilir Motor Modelleri

İdris demiral Kiralık honda activa si a Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. ANADOLU YAKASI KİRALAMA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal Maltepe, Pendik, Sancak tepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Filo motosiklet kiralama ve bakım onarım hizmetleri İ-motor güvencesi altında İstanbul kağıthanede hizmet vermektedir. Filo kiralama ister 1 adet ister 10 adet kiralama ile işletmeler için aylık tüm motosiklet masraflarını sabitleme fırsatları sunuyoruz. AVRUPA YAKASI HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultan gazi, Şişli, Zeytinburnu,

0
çözüm ortaklarımız
0
kiralananlar
0
mutlu müşteri
0
kiralamada tecrübemiz

idris demiral

 Gıda ve yemek lokantaları, ecza depoları gibi işletmelerim sipariş aldıkları ürünleri müşterilerine hızlı şekilde ulaştırmaları gerekir. Zamanında yapılmayan teslimat müşteri kaybına neden olmaktadır. Bu durum işletmenin belli bir süreç sonunda fazla tercih edilmemesine de yol açacaktır. Hızlı teslimat yapmak için en iyi tercih motosiklet kiralama hizmeti almaktır. Motosiklet yoğun trafikten etkilenmeyecek ve zamanında siparişin teslim edilmesini sağlayacaktır. 


COMMUNITY

PASSION

HERITAGE

FAMILY

let’s talk!

Kiralık paket servis motoru

Kiralık paket servis motoru : Küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.


Call Now Button