Kiralık Paket Servis Motosikletleri

Ticari faaliyetleriniz içerisinde müşterilerinize kısa sürede paket teslim etme sözünüz varsa, bunu güçlü bir motor filosu ile yerine getirebilirsiniz. Bunu en doğru bir şekilde yapmak istediğiniz de maliyet yönünden daha hesaplı olan kiralama şıkkını tercih edebilirsiniz.  Her bağlamda tatmin edici bir hizmeti ise daima garantili çözüm prensipleriyle yanınızda yer alan firmamızla yerine getirebilirsiniz. Hızlı ve zamanında destekle artık motor kiralama derdinize de son vermeyi başarabilirsiniz.

Kiralık Paket Servis Motosikletleri i-motor

Ödeyeceğiniz aylık kira ücretinin dışında hiç bir masrafla karşılaşmamak ve bütçenize kara delik açmamak üzere derhal bizimle sonuca ulaşmayı seçmelisiniz. Sadece belli bir zaman değil, tam 365 gün boyunca paket servis motosiklet kiralama dönemini tahmin ettiğinizin ötesinde bedellerle yerine getirebilirsiniz. Lazım olan sayının yanı sıra filo isteklerinizi gidermenin de tek gerçek merkezinin biz olacağımız müjdesini iletmek isteriz.

İşletmeniz İçin En Doğru Motor Kiralama Durağınız

Aylık olarak tüm motosiklet harcamalarınızı sabit bir miktara indirgemek size bağlıdır. Avrupa Yakasının tüm ilçelerinden temas kurarak hemen yüzünüzü güldüren çözümlere tanıklık edebilirsiniz. Biz, müşterilerimizin ne istediğini bilen ve motor ağını bu paralel de genişleten bir marka olmaktayız. Eski yerine son derece yeni modellerle konforu da beraberinde yakalamak isteyebilirsiniz. Peki, bunlar için daha ne bekliyorsunuz? Önde gelen kuruluşların motor kiralama da vazgeçilmezi olan bizi arayın ve umduğunuz gibi bir yardımı hemen alın.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Kalitesi ile bilinen ve tasarımı ile de görsel değeri olan, son derece seri kullanıma sahip motor grubumuza göz atabilirsiniz. Gerekli olan sayıda paket servis motosiklet kiralama taleplerinizi hemen bize iletebilirsiniz. Markamız, aynı gün içinde isteklerinize yanıt verecek ve her ay sabit bir ücret ödemenizi sağlayacak sizi sürpriz masraflarda da tamamen kurtaracaktır. Yalnızca kiralama ücretini ödeyeceğiniz bir filoya dakikalar sonra sahip olmanın keyfini de böylece çıkartacaksınız.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button