Motosiklet Kiralamanın Avantajlı Yolu

İşletmenize verilen siparişleri kısa bir süre sonra ulaştırma sözünüzü elinizin altında bulunan motosikletler ile yapabilirsiniz. Ancak bazen bir firma için bu yönde bir filo oluşturmak çok ciddi bir bütçe anlamına gelmektedir. Yığınla para ödemek yerine her ay sabit bir ücretle kiralama yöntemini tercih etmeye ne dersiniz? Eğer yanıtınız evet ise o zaman hiç düşünmeyin ve hemen bu kategoride firmamızla iletişime geçmeyi deneyin.

Son Model Motor ile Harika Bir Performans

Kalitesi ile bilinen ve tasarımı ile de görsel değeri olan, son derece seri kullanıma sahip motor grubumuza göz atabilirsiniz. Gerekli olan sayıda paket servis motosiklet kiralama taleplerinizi hemen bize iletebilirsiniz. Markamız, aynı gün içinde isteklerinize yanıt verecek ve her ay sabit bir ücret ödemenizi sağlayacak sizi sürpriz masraflarda da tamamen kurtaracaktır. Yalnızca kiralama ücretini ödeyeceğiniz bir filoya dakikalar sonra sahip olmanın keyfini de böylece çıkartacaksınız.

Yüzlerce Referans Listesine Sizi de Ekleme Zamanı

Türkiye’nin dört bir köşesinde sayısız referans sayısını giderek arttıran kuruluşumuz, sizlere de % 100 memnun kalacağınız hizmeti de vermeye hazırdır. Markanıza değer katan ve hızlı servis çözümünü muhteşem şekilde yerine getiren son model motorlarımıza da hemen bakabilirsiniz. Yılın tümünde en makul bedeller ödemek ve geri kalan hiç bir masrafa karışmamak istediğiniz de size bir telefon kadar yakın olduğumuzu da önemle hatırlatmak isteriz. Kararınızı bizden yana kullanın ve mutlu olun.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Motor modellerinin servis işlerinizi aksamadan yapmasına dikkat edilmelidir. Rahat bir performans sağlayan, teknoloji harikası motosikletlerle bunu başarabilirsiniz.  İş adresimiz bir müşteri olarak beklentilerinizi yerine getirmenin her koşulunu sağlamaktadır. Kaldı ki dönemsel değil uzun soluklu kampanyalarımızla da karlı çıkmanın memnuniyetini keşfedebilirsiniz. Hızlı, çevik ve dayanıklılık yönünden muhteşem yeni modellerimize filo kiralama başlığı altında minimum bütçeler ayırmanın da farkına varabilirsiniz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button