Paket Servis Motorsiklet Kiralama

2014 yılında kurulan firma motor kiralama alanında hizmet vermektedir. İdris Demiral Filo Motosiklet Kiralama şirketi uzun yıllardan bu yana müşterilerinin sektördeki Paket Servis Motorsiklet Kiralama ihtiyacını karşılarken kiraladığı motorlarının bakımını sürekli yaparak müşterilerinin güvenliğini de üst planda tutmaktadır. Uygun fiyatla yüksek kalite garantisi veren firmanın İstanbul’da elliden fazla müşterisi bulunmaktadır.

Neden Motor Kiralama Paket Servis Motorsiklet Kiralama

Büyük işletmeler motor satın alma yolunu seçerken özellikle dönerci veya ev yemekleri dağıtımı yapan küçük çaplı firmalar motor almak yerine motor kiralama yöntemini seçmektedir. Böylelikle satın alacağı motora bir sürü para bağlamak yerine o parayı yatırım için kullanmaktadırlar. Böylelikle yatırımlarını çoğaltmaktadırlar. Ayrıca motorların bakım masrafı, plaka tescil masrafı, yıllık sigorta ücreti, km bakım ücreti, hasarlarını onarım ücretleri ve vergi gibi yüklerinden de kurtulmuş olurlar. Motor kiralamada herhangi bir alt limit veya üst limit bulunmamaktadır. Firmanın şartları çerçevesinde istediğiniz kadar motor kiralayabilirsiniz. Firma paket servis motosiklet kiralama alanında önde gelen firmalar arasındadır.

Diğer Hizmetler

Firma filo motor kiralama dışında hero pleasure kiralama gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca firmada motorlarınız için birçok markanın yedek parçaları da satılıyor. Dilerseniz motorlarınızın servis ihtiyaçları da karşılanıyor. Özellikle paket dağıtımında kullanacağınız motorlar tam donanımlı bir şekilde paket servisine hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Motorlar, bakımı yapıldıktan sonra teslim edilirken sorun yaşamamanız için motorların sigorta vergi gibi ödemeleri sürekli kontrol edilmektedir.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Eğer hızlı servis güvenceli bir işletmeniz varsa bunu başarmak adına motor ihtiyacınız gün yüzüne çıkabilir. Paketleri dakikalar içinde adrese ulaştırma noktasında yığınla para ödeyerek motosiklet almanız gerekebilir. Oysa ekonomik açıdan çok daha kazançlı çıkacağınız kiralama yöntemini seçerek daha karlı bir iş çıkarabilirsiniz. En son model ve özellikli motor kiralama ile ilgili de firmamızı listenizin ilk sırasına kaydedebilirsiniz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button