Motosiklet İle Teslimat İ-Motor

Yemek alanında hizmet veren firmalar her geçen gün yerinde verdikleri hizmeti işletme dışına da taşıyarak daha geniş memnuniyet alanları yaratmaktadırlar. Motosiklet İle Teslimat Bu işlemin bir motosiklet ve bir motosiklet kullanıcısı ile yapılması hem kolay hem de çok kazançlıdır. Kişiler için zaman çok önemli olduğu için yiyeceklerin mekanlara istenilmesi ve dışarı çıkılmadan hızlıca tüketilmesi çok büyük bir avantajdır. Büyüme açısından çok önemli olan bu tür ayrıntılar için motosiklet kiralamak da en büyük avantajlardan biridir.

Öncelikle motosiklet kiralamanın satın almaktan daha az maliyetli olduğu ve ekonomik şartlar göz önüne alındığında hızlı ve paket servise uygun araçların fiyatlarının işletme dengesini sarsabileceği zamanlarda kiralama yöntemi ile edinilmesi çok büyük bir kolaylıktır. Özellikle kalabalık kitleye sahip olan ya da kendisine yeni yeni bu sektörde yer açan işletmelerin bu kanalda etkili olması diğer firmalardan sıyrılabilmeleri açısından önem teşkil etmektedir.

Kiralama Kolay ve Uygun

Araç ile ürün teslimini düşünenler paket servis motosiklet kiralama işlemlerini www.idrisdemiral.com üzerinden yürütebilir. Site üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden araçların özelliklerine bakılabilir, donanımsal olarak teyit edilen aracın işletmeye yaratacağı maliyet unsuru incelenir ve ardından kiralama işlemi yapılır. Araçların uygun yapısı konforuna ve rahat yapısına oranla oldukça alt seviyelerde yer alır. Arka kısmında yer alan sandık şeklindeki özel bölmesi ile sıcak ya da soğuk fark etmeden her türlü yiyeceğin taşınması mümkündür.

İdris Demiral Filo motosiklet Kiralama, İ-motor şirketlerin uzun dönem paket servis motosiklet kiralama olarak da bilinen gerek operasyonel gerek filo motosiklet kiralama çözümü için müşterilerine 2014 yılından günümüze kadar sunmuş olduğu hizmetlerden sadece biridir.

İ-motor, güvenilirliği ile sektördeki tecrübesini uzun dönemli paket servis motosikleti kiralama talebi olan müşterileri için uygun fiyat garantisi ile sürekli hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş ve en hızlı ve kaliteli hizmet prensibi ile sunmaktadır.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr…

En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Yemek alanında hizmet veren firmalar her geçen gün yerinde verdikleri hizmeti işletme dışına da taşıyarak daha geniş memnuniyet alanları yaratmaktadırlar. Bu işlemin bir motosiklet ve bir motosiklet kullanıcısı ile yapılması hem kolay hem de çok kazançlıdır. Kişiler için zaman çok önemli olduğu için yiyeceklerin mekanlara istenilmesi ve dışarı çıkılmadan hızlıca tüketilmesi çok büyük bir avantajdır. Büyüme açısından çok önemli olan bu tür ayrıntılar için motosiklet kiralamak da en büyük avantajlardan biridir.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button