Filo Motosiklet Kiralama Paket Servis İşi İçin Motosiklet Kiralayın.

Paket Servis İşi Ne Kazandırır? Yiyecek alanında hizmet veren pek çok mekan evlere servis vererek en az dükkanlarında, işletmelerinde kazandıkları ücret kadar ek bir ücret elde etmektedir. Üstelik servis elemanı ve bir servis motosikleti dışından ek bir maliyet unsuru bulunmamaktadır. Filo Motosiklet Kiralama Paket servis avantajı evlerinden ya da iş yerlerinden ayrılmadan karnını doyurmak isteyenlerin tercih ettiği bir sistemdir. Arama yolu ile sipariş edilen yiyecek uygun kaplara konularak bir motor yardımı ile belirtilen adrese teslim edilir ve ödeme o esnada alınır.

Bazı mekanlar internet üzerinden ödeme yapmaya imkan verdiği için kuryenin sadece paketi teslim etmesi yeterlidir. Bu sistem artık çok kullanılan bir yöntem olduğu için hızla evlere servis ağı genişlemektedir. Motosikleti olmayanların Filo Motosiklet Kiralama sayesinde kazançlarını ciddi seviyelere çıkarmaları mümkündür. www.idrisdemiral.com sitesini ziyaret ederek uygun motoru seçerek kiralama sonrasında hemen evlere teslimat yapılmaya başlanır.

Kiralama Neden Avantajlıdır?

Kiralama işleminin büyük bir avantajı vardır. Bir anda büyük bir para vererek motor almak bütçeyi sarsabilir. İşletmelerin bu tür girişimleri yapmadan önce siteden kiralama yöntemi ile oldukça makul fiyatlara kiralama yapabilmesi mümkündür. Motorları inceleyen firma sahipleri son sisteme sahip olan motorları görecek ve firma için ne kadar etkili olabileceğini anlayacaklardır. Ürünleri sıcak bir şekilde teslim edebilmek için kapalı alanı olması hız esnasında ambalajının bozulmaması için de çok önemlidir. Bu kapalı sandık görünümü ürünü tüm dış etkilerden korumaya yarar.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

İşletmenize verilen siparişleri kısa bir süre sonra ulaştırma sözünüzü elinizin altında bulunan motosikletler ile yapabilirsiniz. Ancak bazen bir firma için bu yönde bir filo oluşturmak çok ciddi bir bütçe anlamına gelmektedir. Yığınla para ödemek yerine her ay sabit bir ücretle kiralama yöntemini tercih etmeye ne dersiniz? Eğer yanıtınız evet ise o zaman hiç düşünmeyin ve hemen bu kategoride firmamızla iletişime geçmeyi deneyin.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button